a1757519a5

Kontakt Oss

 

Arne Bergli AS
Sandvikaveien 335
7882 Nordli
Tel/Phone: +47 40 72 54 20
E-post/E-mail: post@arnebergli.no 
E-post faktura: arneberglias@ebilag.com
Org.nr: 977061415

Åpningstider:
Mandag – Fredag: Kl. 08.00 – 16.00
Lørsdag - Søndag: Stengt

 

Asgeir Bergli

Daglig leder/produktansvarlig/salg/prosjekt
Tlf: 407 24 805
E-post: asgeir@arnebergli.no

 

Widget placeholder

 

Arne Bergli

Salg/prosjekt/konsulent
Tlf: 407 24 652
E-post: arne@arnebergli.no

 

Widget placeholder

 

Kristoffer Kvemo

Salg/prosjekt/innkjøp
Tlf: 407 24 792
E-post: kristoffer@arnebergli.no

 

Widget placeholder

 

Magne Aagård

Teknisk ansvarlig
Tlf: 407 24 855
E-post: magne@arnebergli.no

 

Widget placeholder

 

Johanne Gåsbakk

Ordre/kundemottaker og reklamasjonsansvarlig
Tlf. 
E-post: johanne@arnebergli.no

Widget placeholder

 

Lars Jørgen Larsen

Lager og logistikkansvarlig
Tlf: 90661658
E-post: larsjorgen@arnebergli.no
 

Widget placeholder

 

Tom Johnny Ingulfsvann

Lager og produksjonsmedarbeider
Tlf. 407 25 420
E-post: tom@arnebergli.no

Widget placeholder

 

Reidar Rødli (permisjon)

Økonomi og regnskapsansvarlig
Tlf: 
E-post: 

Widget placeholder

 

Kontaktskjema

Vi vil gjerne høre fra deg. Fyll inn skjemaet under og vi vil ta kontakt snarest.
Ønsker du et tilbud på varmeanlegg eller gulvvarme, se våre tilbudsskjema.
Privat eller firmakunde ? *

Navn / Firmanavn *
Organisasjons nr. (Fylles ut ved bedriftskunde)
Adresse *

Post sted

Post nr.

E-post *

E-post ( skriv e-post adressen en gang til )

Telefon / Mobil *

Hendvendelsen gjelder ? *

Melding *

Jeg bekrefter at jeg godkjenner personvernerklæringen til denne nettsiden.

     Ja